#Blokada requesta POST RewriteCond %{REQUEST_METHOD} POST RewriteCond %{THE_REQUEST} newsletter/add_member/1 [NC] RewriteRule ^ - [F,L] Fitness klub Rytm - Łódź Bałuty, Retkinia, Widzew

O klubie

Fitness Klub Rytm w Łodzi

Fitness Klub RYTM powstał w czerwcu 1994 roku. Od samego początku staraliśmy się, aby poziom zajęć, które oferujemy, był możliwie najwyższy. Dlatego też nasi instruktorzy dobierani są bardzo starannie pod kątem swoich umiejętności. Wszyscy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i biorą udział w specjalistycznych szkoleniach w Polsce i za granicą. Jednocześnie, jako jeden z nielicznych klubów w Polsce dbamy w sposób zaplanowany o jakość prowadzonych u nas zajęć poprzez kontrolę managera fitness nad wszystkimi naszymi instruktorami. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i zdrowotny aspekt ćwiczeń, nie zapominając jednakże o relaksie i dobrym samopoczuciu naszych Klientów.

 

Wzorując się na najlepszych klubach w Polsce i Europie, jako pierwsi w Łodzi, wprowadziliśmy nowoczesny podział na techniki cardio, muscle, mieszane oraz relaksacyjne. Podnosi to efektywność ćwiczeń i zapewnia większą satysfakcję ćwiczącym. Proponujemy szeroką ofertę zajęć dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności. Oferując m.in. zajęcia Funky, Dance, Plus 50, Stretching, Pilates czy program Aktywne 9 Miesięcy, a od niedawna także kursy tańca towarzyskiego, posiadamy pełną gamę zajęć, która powinna zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających osób.

 

Zapraszamy do Fitness Klubu Rytm Widzew w Łodzi

Pomagamy dobrać optymalny program treningowy podczas indywidualnej rozmowy. Stworzyliśmy unikalny system zniżek dla Stałych Klientów, który ma na celu dopingowanie do systematycznego uprawiania aktywności fizycznej i jest dużą zachętą dla osób, które chcą ćwiczyć ponosząc mniejsze koszty.

 

Zapewniamy przyjazną atmosferę oraz miłą i fachową obsługę. Cieszymy się na każdą nową osobę, która chce zadbać o swoją kondycję fizyczną, poprawić sylwetkę lub po prostu odprężyć się po stresującym dniu pracy. Serdecznie zapraszamy! zespół Fitness Klubu RYTM