Rytm - klub fitness Łódź
vinda.pl
fitness, siłownia

Oferta dla firm  |   Pracuj w Rytmie  |   Nasi partnerzy  |   Najczęściej zadawane pytania


Rytm - baluty

Oferta klubu
Fitness Klub Rytm Zgierska istnieje od września 2005 r.
Spośród wszystkich naszych filii działamy w najszerszym zakresie godzin. Zapraszamy od poniedziałku do piątku 6.30 - 22.00; w soboty i niedziele 9.00 - 17.00.

Dzięki temu nasi klienci mają możliwość dostosowania treningu do swoich możliwości i ograniczeń czasowych związanych z trybem życia i pracy oraz liczyć na indywidualne podejście ze strony instruktorów i obsługi recepcji w celu dobrania odpowiedniego treningu oraz diety, tak aby cele treningowe były w pełni satysfakcjonujące.

Posiadamy szeroką ofertę zajęć grupowych dla osób w różnym wieku i na każdym poziomie aktywności fizycznej: od zajęć wydolnościowych wzmacniających układ sercowo-naczyniowy i spalających tkankę tłuszczową, poprzez zajęcia kształtujące i modelujące sylwetkę aż do zajęć rozciągających i relaksujących. Wszystkie zajęcia grupowe prowadzone są na dwóch klimatyzowanych salach (80m i 90m). Obie wyposażone są w starannie dobrany profesjonalny sprzęt umożliwiający wszechstronny trening całego ciała.

Zajęcia indywidualne odbywają się na sali zajęć siłowych gdzie zapewniamy stałą opiekę instruktora, który układa plan treningowy, proponuje dietę indywidualnie dobraną do potrzeb ćwiczącego. Rolą instruktora jest również prezentacja poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń oraz czuwanie nad przebiegiem treningu.

Poza zajęciami fitness i siłownią nasi klienci mają możliwość korzystania z :
sauny (osobno damska i męska).W ramach pobytu w klubie na treningu sauna dostępna jest BEZPŁATNIE od pon. do pt. między 17-22.
barku w którym mogą nabyć zimne napoje, kawę, herbatę, drobne przekąski bądź nabyć odżywkę w formie koktajlu.
WI-Fi, bezpłatny dostępu do sieci Internet, dzięki któremu nasi Klienci mogą sprawdzić mail, zaktualizować status na ścianie swojego ulubionego portalu społecznościowego itd. Hasło dostępu w recepcji klubu.


Osoby, które pragną ćwiczyć w profesjonalnych i niedrogich strojach do fitnessu, mogą je nabyć na miejscu.
klub fitness - Rytm
siłownia, fitness
strony internetowe Łódź